Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE

Lokalizacja: , Polska
Data: 08-12-2018, do końca 50 dni

Brytyjski pracodawca,  klient ProworkPL, sieć domów opieki w północnej Anglii zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w Scunthorpe, domu opieki dla pacjentów z demencją i innymi chorobami osób w podeszłym wieku. Obowiazki  jako pielęgniarka/ clinical lead nurse obejmują współpracę z główna pielęgniarką, koordynacja i wspieranie pracy pielęgniarek i personelu pomocniczego, nadzorowanie planu leczenia podległych pacjentów. Wymagane dobre doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku.
Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/rka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype. Praca dla pielęgniarek w UK od  grudnia 2018 i inne późniejsze terminy. Podejmij pracę  w północnej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka/ clinical lead nurse. 


Wymagania

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
2-3 letnie doświadczenie w samodzienej pracy w szpitalu czy domu opieki, w tym doświadzcenie związane z koordnacją pracy pielęgniarek, wspieranie pracy pielęgniarki oddziałowej.
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę w okresie przejściowym jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od  grudnia 2018 lub poźniejsze terminy 

Oferujemy

Stały kontrakt (etat 42 godziny tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 17.00 -17.34 funtów  brutto godz w zależnośći od Twojego doświadczenia / do ustalenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
Zamieszkanie: 1 miesiąc bezpłatne zamieszkanie. Pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak załatwic formalności i zdać egamin językowy IELTS dla pielęgniarek w UK?  Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 50 dni


Szukasz pracy jako Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE

Oferta pracy na stanowisku: Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Prowork.PL


Praca Praca dla Pielęgniarki/ Clinical lead Anglia w Scunthorpe NOWE,


.

Oferta jest ważna jeszcze 50 dni

Aplikuj teraz

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy