Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

produkcja opakowań kartonowych

Data: 06-12-2018, do końca 6 dni
Lokalizacja: Wałbrzych , dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do prac pomocniczych przy produkcji opakowań kartonowych. Praca w Wałbrzychu.

Wymagania

CV

CV

Szukasz pracy jako produkcja opakowań kartonowych

Oferta pracy na stanowisku: produkcja opakowań kartonowych w miejscowości: Wałbrzych jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bimart s.c. M. Mulawa, A. Mulawa, P. Sokołowski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy produkcja opakowań kartonowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko produkcja opakowań kartonowych, praca w Wałbrzych dopasowana do Twoich wymagań.Bimart s.c. M. Mulawa, A. Mulawa, P. Sokołowski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Bimart s.c. M. Mulawa, A. Mulawa, P. Sokołowski

Praca produkcja opakowań kartonowych, Wałbrzych

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

bimart@bimart.eu

www.bimart.eu

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy