Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim

Data: 06-12-2018, do końca 21 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Go West & Co, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej. Dzięki doskonałej znajomości przepisów, skutecznie wspiera zarówno kandydatów jak i klientów. Rekrutuje oraz oddelegowuje pracowników do firm na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim.

Zadania:
  • Pozyskiwanie i weryfikacja pracowników z rynków wschodnich,
  • Przygotowanie dokumentacji personalnej pracowników.
Wymagania:
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu dobrym - warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Samodzielność, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Również możliwość pracy zdalnej (freelance).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u lidera w branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Systemem premiowy,
  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń oraz rozwój zawodowy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Rodzaj pracy: Praca stała

Zgodnie z obowiązującym prawem Go West & Co. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14841.

Szukasz pracy jako Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim

Oferta pracy na stanowisku: Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Praca Rekruter z językiem ukraińskim/rosyjskim, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Warszawa, mazowieckie

Pracownik Biurowy

Technik Obiektu/ Konserwator

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy