Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR

Data: 05-12-2018, do końca 20 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

PowerJobs to Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Katowicach..
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla.
Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami na terenie południowej Polski oraz Francji, działającymi w różnych sektorach przemysłu.

Opis stanowiska
  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży usług z zakresu rekrutacji tymczasowych, stałych i innych usług świadczonych przez agencję pracy tymczasowej;
  • Samodzielne pozyskiwanie projektów poprzez własne działania (relacje biznesowe, telefon, mail, spotkania, udział w wydarzeniach, networking, social media itd.)
  • Prowadzenie procesów handlowych zgodnie z ustalonymi zasadami, w tym odbywanie spotkań z Klientami, zbieranie informacji o potrzebach, prowadzenie prezentacji handlowych, samodzielne tworzenie ofert i przygotowywanie umów, przeprowadzanie negocjacji handlowych przy ew. wsparciu przełożonego, zdobywanie zamówień oraz nadzór nad realizacją prac i fakturowaniem;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami;
  • Współpraca z działem rekrutacji i koordynacji projektów.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży usług;
  • Mile widziane doświadczenie w działaniach handlowych w agencji pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność analizy pozycji rynkowej i potencjału Klienta;
  • Czynne prawo jazdy kat B.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za wyniki;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, współpraca z prestiżowymi Klientami całego Śląska;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość korzystania z Benefit System (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).

Szukasz pracy jako Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR

Oferta pracy na stanowisku: Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ETC Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.ETC Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ETC Group Sp. z o.o.

Praca Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży - branża HR, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

Katowice, śląskie

Operator Linii Produkcyjnej

Dąbrowa Górnicza, śląskie

MAGAZYNIER - PAKOWACZ

Myszków, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy