Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

DevOps Engineer

Data: 05-12-2018, do końca 17 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: DevOps Engineer.

Opis stanowiska:
  • administracja aplikacjami używanymi w Contact Center,
  • analiza, usuwane problemów oraz koordynacja zgłoszeń,
  • uczestnictwo w rozwoju i testach aplikacji,
  • współpraca z dostawcami aplikacji oraz zespołami IT (również zagranicznymi).
Wymagania:
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane: informatyka),
  • komunikatywność, dokładność i terminowość.

Mile widziane:

  • znajomość systemów zarządzania aplikacjami,
  • SQL/Oracle/ MS SQL Server,
  • znajomość zagadnień ITIL i SCRUM,
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami Windows Server i Red Hat,
  • Java,
  • testy automatyczne.
Oferujemy:
  • pakiet relokacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Medicover,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języka angielskiego,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • różnorodne projekty,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

karta Multisport

Szkolenia

Pakiet relokacyjny

Imprezy firmowe

Szukasz pracy jako DevOps Engineer

Oferta pracy na stanowisku: DevOps Engineer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy DevOps Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Engineer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca DevOps Engineer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester Automatyzujący

Katowice, śląskie

Java Developer

Scrum Master

Projektant Systemów IT

Full Stack Developer

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy