Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Programista C#

Data: 05-12-2018, do końca 17 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Programista C#

Opis stanowiska
  • projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności,
  • ścisła współpraca z architektami, zapewniająca zgodność implementacji z projektem technicznym,
  • programowanie według przygotowanych założeń projektowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • praca w metodyce SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania.
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka C# i .NET,
  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie z Microsoft SQL Server, WCF, WinForms,
  • znajomość Git/ Gitlab, Jira, Hudson/ Jenkins, Docker,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (nUnit, OpenCover),
  • mile widziana znajomość nierelacyjnych baz danych( np. Cassandra).
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

karta Multisport

Szukasz pracy jako Programista C#

Oferta pracy na stanowisku: Programista C# w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista C# Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C#, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Programista C#, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista PHP

Warszawa, mazowieckie

Java Developer

Specjalista DevOps/ Java

DevOps

PHP/Magento Developer

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy