Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play

Data: 02-12-2018, do końca 17 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play​

Opis stanowiska
  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów PLAY;
  • Back - office'owa obsługa klienta;
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;
  • Udzielanie informacji.
Wymagania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta;
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy powiązany z osobistymi wynikami pracy;
  • Możliwości rozwoju w strukturach PLAY: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;
  • Imprezy integracyjne;
  • Lekcje j. angielskiego;
  • Karta MultiSport; opieka medyczne i ubezpieczenie na życie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Praca Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - Play, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Warszawa, mazowieckie

Pracownik Biurowy

Key Account Manager HR

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy