Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Senior Developer .NET

Data: 30-11-2018, do końca 15 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Dla międzynarodowego producenta systemów zarządzania przedsiębiorstwem od ponad 20 lat na rynku polskim dostarczającego rozwiązań dla małych i średnich firm poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Developer .NET

Obowiązki:
  • Rozwój produktu i jego funkcjonalności
  • Pełnienie kluczowej roli przy projektowaniu zmian jako Product Designer
  • Przewodzenie procesom ewaluacji narzędzi, technologii, standardów prac
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego zespołowi programistów (funkcja Tech Leadera)
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość .NET
  • Bardzo dobra znajomość DevExpress
  • Bardzo dobra znajomość SQL Serwer
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość WPF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Dodatkowe atuty: orientacja w rynku produktów i rozwiązań klasy ERP, znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości, znajomość MFC, TFS, znajomość języka C++, znajomość Entity Framework
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe 5 dni urlopu rocznie do wykorzystania na wolontariat
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do parkingu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Developer .NET

Oferta pracy na stanowisku: Senior Developer .NET w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Developer .NET Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Developer .NET , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Developer .NET , Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy