Ekspert podatkowy

Business Bridge Group Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się kancelarii doradczej - osoby do pracy na stanowisku: Ekspert podatkowy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • udzielanie kompleksowych porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych,
  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych, udzielanie pomocy w tym zakresie, reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądami Administracyjnymi ,
  • weryfikacja i optymalizacja podatkowa,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych dla podmiotów zagranicznych,
  • wsparcie merytoryczne, a także przygotowywanie dokumentacji w tematyce cen transferowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w kancelarii doradztwa podatkowego lub w Wielkiej Czwórce,
  • masz doświadczenie w doradztwie z zakresu podatku dochodowego, VAT, a także cen transferowych (inne specjalizacje będą również brane pod uwagę),
  • jesteś wykształcony w kierunkach: prawniczym lub ekonomicznym,
  • biegle posługujesz się językiem angielskim,
  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę,
  • jesteś zaangażowany i nie boisz się ponieść odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Mile widziane: uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego, bądź adwokata (możliwa rozpoczęta aplikacja), doświadczenie w firmach doradczych/kancelariach, znajomość drugiego języka obcego.

Otrzymasz w zamian:

  • przyjemną atmosferę pracy z doświadczonymi doradcami podatkowymi i radcami prawnymi,
  • szansę na pracę bezpośrednio z klientem,
  • możliwość pracy nad ciekawymi i wymagającymi projektami dla klientów z różnorodnych branż;
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia, możliwa współpraca na działalności gospodarczej),
  • brak celów sprzedażowych i rozbudowanych procedur korporacyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Ekspert podatkowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ekspert podatkowy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ekspert podatkowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ekspert podatkowy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.