Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-11-2018, do końca 27 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia).

Opis stanowiska
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników systemów informatycznych
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych (pomoc w zakresie konfiguracji aplikacji biurowych i systemów biznesowych)
  • Instalacja i konfigurowanie oprogramowania systemowego na komputerach użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących infrastruktury sprzętowej IT i telekomunikacyjnej
  • Administrowanie kontami użytkowników
  • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy branży IT (najlepiej na podobnym stanowisku) - min. 1 rok
  • Doświadczenie w konfigurowaniu i diagnozowaniu problemów ze sprzętem IT
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy
  • Bardzo dobra komunikatywność, nastawienie na pracę zespołową
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Oferta
  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na pełen etat (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17)
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Wsparcie merytoryczne
  • Lokalizacja: Wola
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: MSIT/WA2/112018/A3/MD

Szukasz pracy jako Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia)

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Młodszy specjalista ds. IT (I linia wsparcia), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy