Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 29-11-2018, do końca 39 dni

Opis stanowiska
  • nadzór nad formami wtryskowymi do produkcji automotiv
  • nadzór nad dokumentacją form
  • organizacja napraw, przeglądów, modyfikacji
  • współpraca z dostawcami
  • współpraca z innymi zakładami EJOT w zakresie transferu form oraz w organizacji napraw
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowa maszyn lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy form wtryskowych
  • znajomość budowy gorących kanałów
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami
  • możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Szukasz pracy jako Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947)

Oferta pracy na stanowisku: Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

BDI

Praca Zastępca Kierownika Działu Form i Narzędzi (nr ref.: 9947), Katowice

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy