Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity

Lokalizacja: centrum , mazowieckie
Data: 30-11-2018, do końca 27 dni

Warszawa, centrum
NR REF.: 1115267

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z obszaru cyberbezpieczeństwa -- poszukujemy programisty iOSz dużą wiedzą techniczną i pasją do programowania.

Osoba na tym stanowisku dołączy do małego zespołu pracującego nad projektem, który zrewolucjonizuje analizy bezpieczeństwa aplikacji i platform mobilnych.

Opis stanowiska

Warszawskie biuro firmy zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta. Pracuje w nim około 10 osób – w tym programiści, pentesterzy i konsultanci ds. bezpieczeństwa. Poza tym firma ma większe biura m.in. w Wielkiej Brytanii i USA.

Osoba, której poszukujemy, powinna wykazywać się dobrą znajomością platformy / architektury systemu iOS. Preferowani będą kandydaci z praktyką także w niskopoziomowym programowaniu. Do przykładowych doświadczeń, które będą mile widziane u kandydatów, należą: przepakowywanie aplikacji, analiza plików binarnych, analiza jailbrake, dekompilacja aplikacji, reverse engineering.

Wymagania

Nasz Klient oczekuje przynajmniej około 2 lat komercyjnego doświadczenia programistycznego, które pozwoli na szybkie rozpoczęcie samodzielnej pracy. Równocześnie kandydat powinien być chętny do nauki – firma przewiduje, że wyzwania w tym projekcie będą wymagały częstego researchu.

Oferta

Na początek firma proponuje zatrudnienie na 12 miesięcy, z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia na czas nieokreślony. Preferowana jest umowa o pracę (z 80% udziałem pracy twórczej), ale możliwa jest także współpraca B2B. Dodatkowo Klient oferuje budżet na szkolenia i inne benefity pozapłacowe.

Szukasz pracy jako Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity

Oferta pracy na stanowisku: Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity w miejscowości: centrum jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity, praca w centrum dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Developer iOS Swift / Objective C (+ low-level) w cybersecurity, centrum

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy