Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Administrator aplikacji

Data: 27-11-2018, do końca 9 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Administrator aplikacji.

Zadania:
  • uczestnictwo w projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu integracji,
  • administrowanie aplikacjami bankowymi,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat,
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2003/2008/2012 serwer,
  • praktyczna znajomość IIS,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP,
  • znajomość podstaw programowania
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • lekcje angielskiego z native speakerem,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako Administrator aplikacji

Oferta pracy na stanowisku: Administrator aplikacji w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Administrator aplikacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator aplikacji, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Administrator aplikacji, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Assembly Engineer

Kraków, małopolskie

Fullstack Developer

Java Developer

Java Developer - software house

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy