Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Area Manager (Blue Collars)

Data: 27-11-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska
  • stała współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z klientami i dostawcami,
  • zarządzanie 5-osobowym zespołem rekrutacyjnym,
  • odpowiedzialność za planowanie i realizowanie kierunków rozwoju firmy: otwarcie nowych oddziałów w Polsce i za granicą,
  • odpowiedzialność za rachunek zysków i strat spółki,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu,
  • analiza efektywności aktualnych procedur i rozwiązań.
Wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie jako Branch Manager agencji rekrutacyjnej zatrudniającej pracowników z Ukrainy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem - również rozproszonym,
  • znajomość Ustawy o Pracy Tymczasowej,
  • znajomość procedur prawnych związanych z zatrudnianiem cudzoziemców na terenie Polski,
  • umiejętność analitycznego myślenia - z uwagi na potrzebę stałego monitoringu P&L,
  • wysokie zdolności komunikacyjne z uwagi na odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski lub Ukrainy.
Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • premie za realizacje KPI,
  • samochód służbowy,
  • laptop i telefon,
  • biuro w centrum Wrocławia.

Szukasz pracy jako Area Manager (Blue Collars)

Oferta pracy na stanowisku: Area Manager (Blue Collars) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Area Manager (Blue Collars) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Area Manager (Blue Collars), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Trenkwalder

Praca Area Manager (Blue Collars), Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Kłodzko, dolnośląskie

Technik ds. IT (branża produkcyjna)

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy