Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych

Data: 27-11-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Bielsko-Biała , śląskie

Opis stanowiska
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy.
Wymagania
  • motywacja do pracy przy linii produkcyjnej, w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne, dobry wzrok,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • aktualnie rekrutację prowadzimy dla firmy Grammer (możliwość zatrudnienia bezpośrednio po okresie zatrudnienia przez agencję pracy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie:
  • od 1-3 miesięcy 15,18 brutto/godzinę,
  • od 4-12 miesięcy 15,77 brutto/godzinę,
  • od 13 miesiąca 16,85 brutto/godzinę,
  • premia (od 1 do 12 miesiąca pracy do 325 zł brutto miesięcznie, po 12 miesiącach pracy do 500 zł brutto miesięcznie),
  • dodatki za pracę w nocy (20%), soboty, niedziele i święta (100%),
  • dogodną lokalizację - autobus linii 3, 13, 33, 29,
  • przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem i przyjazne miejsce pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Szukasz pracy jako Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych

Oferta pracy na stanowisku: Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Trenkwalder

Praca Monter/ka elementów do siedzeń samochodowych, Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia pracodawcy

Automatyk

Bielsko-Biała, śląskie

Magazynier (m/k)

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownik produkcji

Zawiercie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy