Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 27-11-2018, do końca 30 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zadania:
  • Prowadzenie pełnych procesów kadrowo - płacowych dla pracowników jednej ze spółek firmy,
  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów, rozwiązywanie umów o pracę oraz cywilno - prawnych,
  • Naliczanie, sporządzanie i księgowanie list płac, prowadzenie, rozliczanie i nadzorowanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
  • Tworzenie raportów i sprawozdań do ZUS, US, PFRON,
  • Kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • Stały kontakt z pracownikami w kwestiach kadrowych, ich potrzeb, wyjaśnień, aktualizacji potrzebnych dokumentów itp.
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Kadr i Płac,
  • Gruntowna, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac zgodnie z przepisami prawa podatkowego
  • Znajomość programu Symfonia - warunek konieczny!
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel), Płatnik, SODIR,
  • Otwartość na naukę nowych obowiązków, komunikatywność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • Pracę w ugruntowanej na polskim rynku firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, owocowe środy)
  • Szkolenia i wyjazdy integracyjne,
  • Lokalizacja: ok. Metro Placu Wilsona.
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: SKP/WA2/11/2018

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Kadr i Płac, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy