Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 27-11-2018, do końca 30 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Zespołu Sprzedaży w przygotowywaniu raportów, analiz i tworzeniu bazy danych
  • Przegląd danych pod kątem braków lub błędów, korekta ewentualnych niezgodności
  • Współpraca z zespołami sprzedaży w strukturach międzynarodowych (Czechy, Rumunia, Słowacja)
  • Współpraca z klientami biznesowymi w obszarze weryfikowania danych biznesowych
  • Tworzenie bazy informacji o istniejących umowach oraz informacji o klientach korzystających z usług firmy
  • Standaryzacja procesów wewnątrz organizacji
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Benefity pozapłacowe
  • Dogodną lokalizację biura
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: SWZS/wa2/11/2018/am2

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy