Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji

Data: 26-11-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Firma WENTRIK zajmuje się montażem klimatyzacji wszystkich typów i systemów, również montażem wentylacji gównie mechanicznej pracującej na silkach, centralach, bądź rekuperacjach, posiadam magazyn z miejscem na przebranie, możliwość parkowania auta na terenia w trakcie pracy. Praca gównie na terenie Warszawy od godziny 7 do 17 zdarzają się sporadyczne delegacje.


Opis stanowiska

MONTER klimatyzacji wentylacji/rekuperacji 

 

 

 

Wymagania

Chętnych do pracy ze sporą wiedzę w zakresie montażu klimatyzacji od splitów do kanałówek, umiejętność lutowania miedzi, umiejętność czytania projektów klimatyzacja/wentylacja, podstawy branży elektrycznej,hydraulicznej, umiejętność pracy w zespole, posidanie prawa jazdy kat. B, umiejętność jazdy autem dostawczym, brak lęku wysokości, ALKOHOLOWI MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!  

 

 

Oferujemy

Pracę, umowę na stałę, godne wynagrodzenie za wiedzę i umiejętności

 

 

 

Dodatkowe informacje

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wynagrodzenie
od 3500 do 4500 (zal PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji

Oferta pracy na stanowisku: MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Wentrik Karolina Pawełczak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Wentrik Karolina Pawełczak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie