Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Programista PHP

Data: 30-11-2018, do końca 15 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawa poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Programista PHP

Zadania:
  • projektowanie i tworzenie nowych aplikacji internetowych firmy,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji CRM,
  • projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • praca w zespole projektowym.
Wymagania
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka PHP5/PHP,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem Symfony2 bądź Zend Framework,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programowania obiektowego (OOP),
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • znajomość technologii: SQL, GIT,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz planowania pracy własnej z uwzględnieniem interakcji z innymi zadaniami,
  • dokładność i komunikatywność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Mile widziane: praktyczna wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych, znajomość wzorca MVC, znajomość jednego z frameworków JS (JQuery, EXT JS), znajomość reguł i praktyk stosowanych w metodyce Scrum.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...

Szukasz pracy jako Programista PHP

Oferta pracy na stanowisku: Programista PHP w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista PHP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PHP, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Programista PHP, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Zostaw nam swoje CV!

Warszawa, mazowieckie

Tester Manualny

UI/UX Designer

DevOps Engineer

DevOps/ Cloud Engineer

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy