Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

DevOps/ Cloud Engineer

Data: 30-11-2018, do końca 13 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: DevOps/ Cloud Engineer

Opis stanowiska
  • Wspieranie środowiska produkcyjnego, aby zapewnić ciągłość operacji IT,
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie platformy CI / CD,
  • Współpraca z zespołem międzynarodowym.
Wymagania
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji CI / CD (preferowany Jenkins),
  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych AWS,
  • Znajomość kontenerów (Docker, Kubernetes),
  • Znajomość: Kibana, ElasticSearch,
  • W projekcie również: RabbitMQ, Maven, MariaDB, Gerrit, Willdfly 10, SQL, gRPC, Redis, REST/HATEOAS, Microservices, Async programming,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Medicover,
  • Opiekę Menadżera Kariery,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty.

Szukasz pracy jako DevOps/ Cloud Engineer

Oferta pracy na stanowisku: DevOps/ Cloud Engineer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy DevOps/ Cloud Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps/ Cloud Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca DevOps/ Cloud Engineer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Programista Scala

QA Engineer

Programista C#

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy