Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Data: 26-11-2018, do końca 13 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

W związku z intensywnym rozwojem dywizji Produktów i Systemów Energetyki poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Rolą osoby na tym stanowisku będzie aktywny udział w rozwoju biznesu transformatorów dystrybucyjnych oraz poszerzanie grupy odbiorców na rynku europejskim.

Zadania:
  • Planowanie i zarządzanie działaniami na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów i zmaksymalizowanie możliwości zdobycia nowych zamówień;
  • Tworzenie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty;
  • Udzielanie wsparcia i właściwa komunikacja z zespołami sprzedażowymi na lokalnych rynkach;
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi strukturami fabryki;
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych;
  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert;
  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży transformatorów dystrybucyjnych;
  • Aktywny udział w szkoleniach i seminariach poszerzających zakres wiedzy o sprzedawanych produktach;
  • Przestrzeganie zasad i wytycznych grupy ABB w codziennej pracy.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (technicze będzie dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Orientacja na klienta oraz realizację celów;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ABB Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Sprzedaży, Łódź

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy