Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Key Account Manager e - commerce automotive

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-11-2018, do końca 25 dni

Obecnie dla jednego z najbardziej znanych na świecie producentów opon poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera kanału e - commerce.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zarozwój klientów kanału e - commerce w Polsce a w przyszłości także w regionie CEE. Key Account Manager będzie miał za zadanie tworzenie planlow strategicznych rozwoju klientów z kanału e - commerce oraz wdrażanie tych planów u każdego z klientów, stałą współpracę z klientami e - commercowymi w celu zwiększania udziału marki w ich ogólnej sprzedaży. Do zadań na tym stanowisku będą należały spotkania z klientami, prowadzenie negocjacji i wdrażanie programów wspierających sprzedaż.

Czekamy na aplikacje osóbposiadających co najmniej 3 - 5 letnie doświadczenie w rozwoju kanału e - commerce w branży automotive (warunek konieczny), może to być doświadczenie w rozwijaniu klientów e - commerce ze strony producenta opon / części zamiennych lub doświadczenie po stronie dużego sklepu internetowego oferującego produkty branży motoryzacyjnej. Warunkiem koniecznym jest także co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba dynamiczna i zorientowana na cel, o dobrych kompetencjach komunikacyjnych.

Nasz Klient oferujemożliwość pracy dla jednego z najbardziej znanych na świecie brandów oponiarskich, możliwości rozwoju i awansu, decyzyjność i swobodę działania, atrakcyjne warunki zatrudnienia.


Oferta jest ważna jeszcze 25 dni


Szukasz pracy jako Key Account Manager e - commerce automotive

Oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager e - commerce automotive w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Key Account Manager e - commerce automotive Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Manager e - commerce automotive, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Key Account Manager e - commerce automotive, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 25 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy