Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Mid/Senior .Net Developer (C#)

Data: 23-11-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Dla naszego klienta z USA, który specjalizuje się w odzyskiwaniu danych, szukamy kandydata na stanowisko: Mid/Senior .Net Developer (C#).

Obowiązki:
  • Praca z różnorodnymi projektami związanymi z operacją na danych
Wymagania:
  • Potwierdzona znajomość C#
  • Umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w:
    • używaniu wzorców projektowych
    • T-SQL , GIT, TFS
Oferujemy:
  • Inicjatywy wewnętrzne takie jak:
    • program mentorski (możesz mieć osobistego mentora lub być mentorem dla innych)
  • Zabawną i przyjazną atmosferę (gry na konsolę, gry karciane, bilety wstępu na wydarzenia kulturowe)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (Medicover), karta sportowa (Multisport)
  • Dobrą kawę, słodkie poniedziałki, pizzę w każdy wtorek!
Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid/Senior .Net Developer (C#)

Oferta pracy na stanowisku: Mid/Senior .Net Developer (C#) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mid/Senior .Net Developer (C#) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid/Senior .Net Developer (C#), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Mid/Senior .Net Developer (C#), Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

C++/C# Engineer (Agile Team)

Katowice , śląskie

Project Manager (m/f)

Tester Automatyczny

C++ Software Developer

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy