Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!)

Data: 26-11-2018, do końca 12 dni
Lokalizacja: Kłodzko , dolnośląskie

Opis stanowiska
  • praca na produkcji, w jednym z zakładów produkcyjnych w okolicach Kłodzka.
  • praca polega na obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, montażu części, kontroli jakości, pakowaniu.
Wymagania
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
  • chęci i zaangażowanie.
Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dwie premie pracownicze,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Jaszkowa Dolna,
  • pakiety sportowe i medyczne.

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!)

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!) w miejscowości: Kłodzko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!), praca w Kłodzko dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Trenkwalder

Praca Pracownik produkcji (Jaszkowa Dolna, wysokie wynagrodzenia!), Kłodzko

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Kłodzko, dolnośląskie

Area Manager (Blue Collars)

Wrocław, dolnośląskie

Pracownik produkcji medycznej (m/k)

Szwacz/ka

Wałbrzych, dolnośląskie

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy