Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim

Data: 23-11-2018, do końca 10 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim.

Zadania:
  • Codzienny kontakt z klientem w języku francuskim przez telefon i e-mail
  • Przyjmowanie oraz rozpatrywanie reklamacji dotyczących fakturowania
  • Ustalanie priorytetów wśród nadsyłanych zgłoszeń
  • Komunikacja wewnętrzna między działami w celu zapewnienia poprawności faktur i zadowolenia klienta
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Znajomość języka francuskiego  i angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji (umowa o pracę)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia przygotowujące do pracy

Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy G-Force Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.G-Force Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

G-Force Sp. z o.o.

Praca Młodszy Specjalista ds. reklamacji faktur z językiem francuskim, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Key Account Manager

Kraków, małopolskie

.Net Developer

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy