Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-11-2018, do końca 19 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista back office z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie raportów dotyczących obsługiwanych umów
  • nadzór nad formalnymi aspektami wystawianych rachunków
  • wsparcie procesu kompleksowej obsługi klientów oraz utrzymania i przedłużania kontraktów
  • weryfikacja baz danych i wyjaśnianie niezgodności
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i  piśmie (minimum B2)
  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą klientów
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
Oferujemy:
  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez firmę
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Szukasz pracy jako Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Promedica24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Promedica24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Promedica24

Praca Specjalista back office z j. niemieckim - Warszawa, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy