Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Pakowacz

Data: 21-11-2018, do końca 13 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz.

Zadania:
  • Pakowanie gotowego wyrobu (gąbki, ściereczki, taśmy itp.)
  • Obsługa prostych urządzeń pakujących
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przekazywanie gotowego wyrobu w wyznaczone miejsce magazynowe

Miejsce pracy: Janinów k. Grodziska Maz.

Wymagania:
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Pracę w JANINOWIE k. Grodziska Maz.
  • BEZPŁATNY DOWÓZ DO MIEJSCA PRACY z ŻYRARDOWA I MILANÓWKA
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Stawkę godzinową 17,05 zł brutto/h (możliwość podwyżki do stawki 21,22)
  • Miesięczną premię za obecność
  • Benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, akcje promocyjne)
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w znanej i cenionej firmie

Szukasz pracy jako Pakowacz

Oferta pracy na stanowisku: Pakowacz w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Pakowacz, Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator maszyn i urządzeń

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Inżynier Procesu

Warszawa, mazowieckie

HR Recruitment Coordinator

Lider Produkcji

Płońsk, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy