Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Młodszy konsultant ds. obsługi klienta

Data: 21-11-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy konsultant ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów i usług oferowanych przez Spółkę
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa Klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące faktur i rozliczeń oraz usług aktywnych na koncie Klienta
  • Wprowadzanie do systemów danych, zamówień i zleceń od Klientów
  • Obsługa i rozpatrywanie zgłoszeń
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy
Czego oczekujemy:
  • Otwartości i szacunku w kontaktach z ludźmi
  • Pozytywnego nastawienia do pracy, chęci rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
  • Skrupulatności, elastyczności, komunikatywności
  • Zaangażowania w realizację celów/Zorientowania na cel i rezultat
  • Umiejętności adaptacji do zmian i pracy pod presją czasu
  • Gotowości do pracy zmianowej, także w weekendy i święta
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)
Co oferujemy:
  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
  • Wynagrodzenie podstawowe,   miesięczna premia uzależniona od jakości pracy,  prowizje za sprzedaż
  • Elastyczne podejście przy układaniu grafiku dla studentów studiów zaocznych
  • Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy
  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu świadczenia pracy
  • Konkursy sprzedażowe
  • Pracę w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze
  • Zniżki pracownicze na usługi/produkty Grupy CP
  • Tani smaczny catering odwiedzający lokalizację od poniedziałku do piątku
  • Premię za polecenie nowego pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport

Szukasz pracy jako Młodszy konsultant ds. obsługi klienta

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy konsultant ds. obsługi klienta w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Service S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy konsultant ds. obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy konsultant ds. obsługi klienta, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Work Service S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Work Service S.A.

Praca Młodszy konsultant ds. obsługi klienta, Łódź

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy