Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Key Account Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-11-2018, do końca 18 dni

Warszawa
NR REF.: 1114968

Naszym Klientem jest globalna firma będąca wiodącym operatorem zwrotu podatku dla sprzedawców.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z branżą retail, sprzedaż rozwiązań, a następnie wdrożenie projektów u Klienta. Do obowiązków będzie też należało utrzymywanie relacji z aktywnym Klientem oraz przeprowadzenie okresowych szkoleń dla pracowników sklepów.

Wymagania

Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, jesteś gotowy do częstych podróży służbowych na terenie Warszawy i okolic,nie boisz się podejmować strategicznych decyzji - ta oferta jest dla Ciebie.

Oferta

Oferujemy zatrudnienie na okres próbny 3 - miesięcy, interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość kreowania strategii sprzedaży oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

Dodatkowe Informacje

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy jako Key Account Manager

Oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Key Account Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HAYS Sales & Marketing

Praca Key Account Manager, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy