Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Pomocnik Operatora produkcji

Data: 20-11-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Skawina , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pomocnik Operatora produkcji

Opis stanowiska
  • Wsparcie Operatora produkcji w formowaniu, sortowaniu i produkcji materiałów ogniotrwałych zgodnie z zamówieniem
  • Uzupełnianie dokumentacji technicznej
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Wykonywanie poleceń przełożonego
Wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Predyspozycje do pracy fizycznej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • Dodatkowe uprawnienia jak: obsługa suwnicy, żurawia, wózka widłowego będzie mile widziana
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Pracę w prężnie działającej firmie
  • Pracę na terenie Skawiny
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach - pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych
Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87/ 606 779 619

Szukasz pracy jako Pomocnik Operatora produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Operatora produkcji w miejscowości: Skawina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik Operatora produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik Operatora produkcji, praca w Skawina dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Pomocnik Operatora produkcji, Skawina

Inne ogłoszenia pracodawcy

Key Account Manager

Kraków, małopolskie

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy