Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego

Data: 20-11-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego.

Obowiązki:
  • Obsługa telefoniczna Klienta - ruch wychodzący;
  • Przedłużanie umów u Klienta biznesowego- telefony komórkowe;
  • Sprzedaż innych usług: tj. dodatkowy internet, gadżety.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub telefonicznej obsłudze Klienta;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Komunikatywność, otwartość na Klienta;
  • Determinacja w działaniu.
Oferujemy:
  • Motywujący system wynagradzania : podstawa za każdą przepracowaną godzinę + co miesiąc możliwość otrzymania wysokiej premii;
  • Umowa o pracę;
  • Możliwość awansu z zwiększeniem wynagrodzenia;
  • Liczne szkolenia, płatne szkolenie wstępne;
  • Pracę w systemie zmianowym w godz. 9-21, większość zmian rannych;
  • Wsparcie kierownika zespołu i coachów w procesie telefonicznej sprzedaży, komunikacji z Klientem;
  • Szansę na pracę w energicznym i zgranym zespole;
  • Dogodną lokalizację w Katowicach;
  • Konsultant Work Service w siedzibie firmy;
  • Aktywny udział w życiu firmy, konkursy z nagrodami;
  • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń i prywatnej opieki medycznej oraz ofertę Multisport.

Szukasz pracy jako Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Service S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Work Service S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Work Service S.A.

Praca Pracownik Obsługi Klienta Biznesowego, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Katowice, śląskie

Robotnik budowlany

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy