Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Asystentka / Recepcjonistka

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-11-2018, do końca 26 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystentka / Recepcjonistka.

Główne zadania:
  • Wsparcie prezesa i dyrektora działu finansowego w zakresie, np.: organizacji podróży służbowych i odpraw biletowych
  • Wykonywanie prac administracyjnych, m.in.: przygotowywanie raportów, tłumaczenie dokumentów, tworzenie prezentacji
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • Organizacja i wsparcie wszystkich działów firmy
  • Fakturowanie, rozliczanie delegacji pracowniczych oraz innych wydatków służbowych
  • Organizacja eventów i spotkań biznesowych w firmie
  • Nadzór nad estetyką biura
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach administracja, filologia i pokrewne - będzie dużym atutem
  • Dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Energiczność i gotowość do zdobywania nowych umiejętności
  • Sprawne przyswajanie wiedzy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość rozwoju w organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne benefity: dofinansowanie do posiłków i karnetów sportowych, dodatkowe dni wolne
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Współpracę w energicznym i pozytywnym zespołem
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: AR/11/2018/WA2/AM

Szukasz pracy jako Asystentka / Recepcjonistka

Oferta pracy na stanowisku: Asystentka / Recepcjonistka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystentka / Recepcjonistka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystentka / Recepcjonistka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Asystentka / Recepcjonistka, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy