Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik obsługi maszyn (m/k)

Data: 19-11-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Legnica , dolnośląskie

Opis stanowiska
  • obsługa maszyn i linii produkcyjnej wg instrukcji pracy,
  • praca w systemie zmianowym.
Wymagania
  • chęci do podjęcia zatrudnienia na stałe,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji,
  • znajomość podstaw rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych,
  • uczciwość, rzetelność,
  • chęć do nauki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • podjęcie stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • umowa o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne stawki godzinowe, premie miesięczne dla pracowników,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisku pracy,
  • doszkolenie na stanowisku pracy,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • rozwój osobisty,
  • możliwości rozwoju z związku z rozbudową zakładu produkcyjnego,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Szukasz pracy jako Pracownik obsługi maszyn (m/k)

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik obsługi maszyn (m/k) w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik obsługi maszyn (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik obsługi maszyn (m/k), praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie