Mistrz Produkcji (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

ABB Sp. z o.o. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Do nowo powstającego zakładu w Łodzi poszukujemy kandydata na stanowisko Mistrza Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie terminowej realizacji produkcji przy zachowaniu najwyższych standardów pracy.

Zadania:

  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa;
  • Koordynacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych zgodnie z planem produkcji;
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących instrukcji technologicznych i stanowiskowych;
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakościowych na poszczególnych etapach produkcji;
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego;
  • Nadzór i przestrzeganie właściwego i pełnego wykorzystania czasu pracy;
  • Dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane o kierunku elektrycznym);
  • Co najmniej 1,5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na wydziale produkcji w firmie o zasiegu międzynarodowym;
  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Doświadczenie w tworzeniu nowego przedsięwzięcia będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność kierownia zespołem oraz rozwiązywania konfliktów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność;
  • Gotowość do okazyjnych wyjazdów służbowych (także zagranicznych).

Oferujemy:

Pracując na stanowisku Mistrza Produkcji będziesz:

  • Brał udział w tworzeniu nowej fabryki od podstaw;
  • Pracował z jednym z flagowych produktów ABB;
  • Współpracował z grupa ekspertów w dziedzinie procesów produkcyjnych i technologicznych;
  • Mógł zadbać o siebie i swoich bliskich korzystając z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej;
  • Pracował nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”. lub na adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com w tytule maila wpisując: "Mistrz Produkcji".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Gdzie szukać pracy jako Mistrz Produkcji (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mistrz Produkcji (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mistrz Produkcji (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mistrz Produkcji (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.