Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Analityk finansowy

Data: 16-11-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Wieluń , łódzkie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi księgowo-finansowe na rzecz podmiotów tworzących Holding, w skład którego wchodzi firma produkcyjna oraz dystrybutor artykułów elektrotechnicznych.

Zakres Obowiązków
  • Analiza danych dotyczących sprzedaży oraz przychodów, umów i kontaktów.
  • Badanie zyskowności produktów i aktualnych wyników w przekroju segmentowym, produktowym i klienckim.
  • Tworzenie raportów będących podstawą do podejmowania decyzji sprzedażowych.
  • Przygotowanie miesięcznych/rocznych raportów dla zarządu.
  • Przedstawianie rekomendacji dla Zarządu na bazie analiz.
  • Tworzenie budżetu i prognoz dla całej Grupy.
  • Comiesięczna kontrola odchyleń wyników do budżetu, analiza przyczyn, rekomendowanie działań korygujących.
  • Wskazywanie trendów i ryzyka biznesowego na podstawie analizy danych.
  • Ścisła współpraca z działem księgowości.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe: Finanse, Ekonomia, Bankowość, Rachunkowość.
  • Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu lub pokrewnym.
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, budżetowaniu.
  • Dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętności planowania i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność, odpowiedzialność.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego.
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń.
  • Partnerską atmosferę pracy.
  • Pracę w komfortowych warunkach, pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne.

Szukasz pracy jako Analityk finansowy

Oferta pracy na stanowisku: Analityk finansowy w miejscowości: Wieluń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Doradcza PROFESJA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk finansowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk finansowy, praca w Wieluń dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Doradcza PROFESJA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Grupa Doradcza PROFESJA

Praca Analityk finansowy, Wieluń

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy