Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Data: 16-11-2018, do końca 6 dni
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i chęcią podtrzymania konkurencyjnej pozycji na rynku, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży. Osoba pracująca na tym stanowisku dołączy do Lokalnej Jednostki Sprzedaży (Napędy, Silniki i Generatory). Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za dostarczanie eksperckiej wiedzy technicznej oraz przygotowanie ofert dla klientów.

Zadania:
  • Wsparcie działu sprzedaży ABB na etapie przygotowywania oferty sprzedażowej w dziedzinie silników i napędów średniego i niskiego napięcia, poprzez opracowanie najefektywniejszych rozwiązań dostosowanych do wymagań klienta;
  • Dostosowanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta pod kątem kosztowym i technicznym z uwzględnieniem czasu potrzebnego na realizację zamówienia;
  • Wsparcie procesu wyceny oferty przy wykorzystaniu wiedzy produktowej zarówno dla działu sprzedaży jak i dla wybranych klientów;
  • Przygotowanie dokumentacji i prezentacji produktowej proponowanego rozwiązania;
  • Wsparcie zespołu realizującego zamówienie pod kątem wiedzy technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryczny, automatyka, elektrotechnika i podobne);
  • Zainteresowanie obszarem napędów i silników elektrycznych, sterowaniem, aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarem napędów lub silników elektrycznych średniego napięcia będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie zawodowe: minimum praktyki i staże lub wyjazdy zagraniczne w ramach wymiany studenckiej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację w środowisku międzynarodowym;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej, dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Stanowisko może wymagać sporadycznych podróży (do 10%-20% czasu pracy).
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Szukasz pracy jako Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ABB Sp. z o.o.

Praca Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży, Aleksandrów Łódzki

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy