Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Gi Group Sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji i administracji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie i rekrutacja pracowników tymczasowych
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • wdrażanie nowych pracowników
  • nawiązywanie relacji z kandydatami i klientami
  • kontakt z Urzędami Pracy
  • organizowanie giełd pracy
  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych
  • wykształcenia min. średniego
  • znajomości Ustawy o zatrudnianiu Pracowników Tymczasowych
  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
  • znajomości i umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • wysokiej motywacji do pracy
  • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • czynnego prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • pracę w doskonałej atmosferze, wśród ludzi z pasją
  • pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę, nie tylko za biurkiem, bez monotonii i nudy
  • możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do pakietu Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin – dzień wolny

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. rekrutacji i administracji w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. rekrutacji i administracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. rekrutacji i administracji, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.