Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn i urządzeń

Data: 15-11-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator maszyn i urządzeń.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (materiały izolacyjne głównie z pianki poliuretanowej)
  • Praca na maszynach takich jak m.in.: maszyna pokrywająca klejem, krajarka taśmowa, prasa hydrauliczna
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Podstawowa obsługa komputera
Wymagania
  • Chęć do pracy i obowiązkowość
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Komunikatywność
  • Możliwość pracy w systemie 2 zmian (sporadycznie występuje także zmiana nocna)
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2 zmian: 6-14 i 14-22 (w sezonie letnim możliwość wystąpienia 3 zmiany)
  • Wynagrodzenie OD 18 zł brutto/h
  • 500 zł brutto premii za obecność
  • Możliwość stałej współpracy z zatrudnieniem bezpośrednio w firmie klienta
  • Opiekę przypisanego Konsultanta Manpower
  • Benefity Manpower (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Przyjazne środowisko pracy

Szukasz pracy jako Operator maszyn i urządzeń

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn i urządzeń w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn i urządzeń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Operator maszyn i urządzeń, Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pakowacz

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

HR Recruitment Coordinator

Warszawa, mazowieckie

Lider Produkcji

Płońsk, mazowieckie

Inżynier Procesu

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy