Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim

Data: 15-11-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym
  • Weryfikacja płatności, wystawianie faktur
  • Tworzenie dokumentów w systemie SAP
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Tworzenie raportów
Wymagania wobec Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w dziedzinie finansów/ księgowości będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne
Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, karta Multisport)
  • Program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych przed przystąpieniem do pracy

Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy G-Force Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.G-Force Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

G-Force Sp. z o.o.

Praca Młodszy Specjalista ds. finansowo-księgowych z językiem szwedzkim, Łódź

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy