Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Logistyk - Pracownik administracyjny

Data: 15-11-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Tychy , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów z branży automotive w Tychach, poszukuje osób na stanowisko: Logistyk - Pracownik administracyjny.

Zadania:
  • Prace związane ze wsparciem działu logistyki
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Prace administracyjno-magazynowe
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie na wózku widłowym i magazynie
  • Brak konieczności posiadania uprawnień UDT- możliwość wyrobienia w trakcie zatrudnienia

Każdej osobie zapewniamy szkolenie wdrożeniowe.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością wejścia w struktury firmy po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 3000 zł oraz system premiowy (premie uznaniowe, absencyjne, regulaminowe oraz dodatki) do 600 zł
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - 50% i 100 %, dodatkowe premie za aktywność w soboty
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta Multisport, PZU, Manpower Premium, prywatna opieka medyczna, bony Sodexo)
  • Premie i paczki świąteczne dla dzieci pracowników
Dodatkowe informacje

Atrakcyjna oferta pracy, zapraszamy do aplikowania!

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Logistyk - Pracownik administracyjny

Oferta pracy na stanowisku: Logistyk - Pracownik administracyjny w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Logistyk - Pracownik administracyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Logistyk - Pracownik administracyjny, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Logistyk - Pracownik administracyjny, Tychy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Młodszy koordynator

Gliwice, śląskie

Asystent Automatyk

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy