Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Zastępca Kierownika magazynu

Data: 15-11-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Czeladź , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Zastępca Kierownika magazynu.

Opis stanowiska

W roli Zastępcy Kierownika Magazynu będziesz odpowiedzialny za planowanie, koordynowanie, nadzorowanie i raportowanie działań pracy zespołu; zapewnienie skutecznej komunikacji, przywództwa, motywacji, szkoleń i rozwoju.

Zadania:

  • Zarządzanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia dla osiągnięcia wyznaczonych celów oraz produktywności
  • Zarządzanie dziennymi planami operacyjnymi, ewentualnymi opóźnieniami
  • Kontrola obecności pracowników wedle obowiązującej polityki
  • Dbałość o skuteczny przepływ informacji oraz stosowanie i egzekwowanie wdrażanych zasad obowiązujących w firmie
  • Wsparcie i wdrażanie koniecznych zmian
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu
  • Podejmowanie działań dyscyplinarnych w razie konieczności
  • Planowanie grafików pracowników
Wymagania
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z funkcjonowaniem magazynu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania obowiązków, motywowania pracowników, jasnej komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność planowania i organizacji pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym magazynem (min. 2 lata)
Oferujemy
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku: 6-14 / 9-17 / 11-19
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Pracę w magazynie w Czeladzi

Szukasz pracy jako Zastępca Kierownika magazynu

Oferta pracy na stanowisku: Zastępca Kierownika magazynu w miejscowości: Czeladź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zastępca Kierownika magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zastępca Kierownika magazynu, praca w Czeladź dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Zastępca Kierownika magazynu, Czeladź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Asystent Automatyk

Gliwice, śląskie

Młodszy koordynator

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy