Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Accounting Team Leader

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-11-2018, do końca 12 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Accounting Team Leader.

Zakres obowiązków obejmować będzie:
  • kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • organizowanie, koordynację i monitoring księgowo-podatkowych aspektów działalności Klientów
  • dokonywanie zamknięcia miesiąca i roku
  • sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
  • analizę bieżących problemów księgowych i podatkowych
  • raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymogami Klienta
  • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich bądź międzynarodowych
  • współpracę z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz innymi członkami zespołów
Nasze wymagania:
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Leadera/Kierownika w księgowości
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziany Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg

Szukasz pracy jako Accounting Team Leader

Oferta pracy na stanowisku: Accounting Team Leader w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MDDP Outsourcing. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Accounting Team Leader Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Accounting Team Leader, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MDDP Outsourcing. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MDDP Outsourcing.

Praca Accounting Team Leader, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 528
Kraków 179
Wrocław 168
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy