Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 16-11-2018, do końca 19 dni

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej grupy kapitałowej, jednego z liderów w swoim sektorze, z uwagi na rozwój poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Starsza Księgowa (Grupa Kapitałowa) do siedziby w Warszawie.

Informacje o kliencie
Nasz klient zajmuje się inwestowaniem i rozwijaniem nieruchomości w Polsce. Jego działalność opiera się na nabywaniu nieruchomości, uzyskiwaniu pozwoleń na budowę, budową nowych lub przebudową istniejących obiektów oraz rekomercjalizacją i zarządzaniem istniejącymi budynkami. Opracowuje przede wszystkim projekty biurowe, komercyjne, mieszkaniowe i wielofunkcyjne.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Głównym Księgowym i będzie w pełni odpowiedzialna za księgową stronę poszczególnych spółek w grupie.
Jest to idealne stanowisko dla doświadczonej osoby, która w swojej karierze pracowała w zakresie kilku spółek i jest otwarta na nowe wyzwania w rozwijającej się spółce.

Obowiązki
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)
  • Nadzór nad księgowaniem wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Nadzór nad analizą kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Nadzór nad rozrachunkami z kontrahentami, potwierdzanie sald kont
  • Odpowiedzialność za przelewy
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Czynny udział we wdrożeniu nowego systemu księgowego (system klasy ERP)
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Doświadczenie w branży nieruchomości
  • Samodzielność i terminowość
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Szukasz pracy jako Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy)

Oferta pracy na stanowisku: Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Samodzielna Ksiegowa (południowa wschodnia część Warszawy), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy