Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 16-11-2018, do końca 14 dni

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest jeden z najnowocześniejszych i największych w Polsce zakładów przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych.

Twoje następne stanowisko
Osoba na stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami firmy, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, poszukiwanie nowych klientów, realizację planów sprzedaży i przyjętej polityki handlowej firmy, przygotowywanie raportów i analiz handlowych, a także wspieranie działań marketingowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z wyższym wykształceniem (mile widziane wykształcenie techniczne), mających doświadczenie w sprzedaży B2B, a także gotowych do podróży służbowych na terenie całego kraju. Na stanowisku niezbędne są prawo jazdy kategorii B i znajomość pakietu MS Office.

Co zyskujesz?
Stabilne zatrudnienie na warunkach umowy o pracę, narzędzia pracy takie jak: samochód, telefon, laptop, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, pracę w renomowanej firmie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 14 dni


Szukasz pracy jako Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami

Oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Regionalny Przedstawiciel ds. Gospodarki Odpadami, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy