Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Scientific Advisor - Onkologia

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 16-11-2018, do końca 19 dni

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących międzynarodowych firm farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Medical Advisor w dziale Onkologii. Zatrudniona osoba będzie wsparciem merytorycznym w temacie konkretnych obszarów terapeutycznych, a także będzie odpowiedzialna za czynne angażowanie i rozwój relacji z Key Opinion Liderami. Do głównych obowiązków należeć będzie m.in. projektowanie i dostarczanie planów medycznych, nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, wsparcie przy badaniach klinicznych. Poszukujemy osób z wykształceniem medycznym bądź farmaceutycznym, które już posiadają 1 -3 lata doświadczenia na tym samym stanowisku w obszarze onkologii. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w badaniach klinicznych różnych faz. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Nasz Klient oferuję pracę w dynamicznym środowisku, udział w rozwojowych projektach i konkurencyjną ofertę współpracy.


Oferta jest ważna jeszcze 19 dni


Szukasz pracy jako Scientific Advisor - Onkologia

Oferta pracy na stanowisku: Scientific Advisor - Onkologia w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Pharma lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Scientific Advisor - Onkologia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scientific Advisor - Onkologia, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Pharma praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Pharma


Praca Scientific Advisor - Onkologia, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy