Wyszukaj spośród 21330 ogłoszeń o pracę

Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 16-11-2018, do końca 19 dni

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży

Osoba na stanowisku Młodszego Specjalisty finansowego w dziale sprzedaży będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie administracyjne Doradców sprzedażowych, w tym przyjmowanie i odpowiadanie na zapytania Klientów, umawianie spotkań biznesowych czy opieka nad kalendarzem Doradcy. Ponadto do zadań takiej osoby będzie należała pomoc w przygotowywaniu dokumentów dla Klientów, tworzenie raportów i analiz dotyczących wyników sprzedaży.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim, znajomości programu Excel oraz znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. W szczególności mile widziane będzie doświadczenie w branży deweloperskiej, nieruchomości czy prawniczej. U Kandydatów poszukujemy takich cech osobowości jak komunikatywność, dokładność oraz doskonała organizacja pracy.

Uwaga: praca od zaraz

Firma oferuje możliwość stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe po przepracowanym okresie próbnym.

Lokalizacja: Warszawa, Centrum


Oferta jest ważna jeszcze 19 dni


Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Praca Młodszy Specjalista finansowy w dziale sprzedaży, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 518
Kraków 179
Wrocław 177
Poznań 97
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy