Wyszukaj spośród 20881 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-11-2018, do końca 12 dni

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim.

Zadania:
  • Telefoniczna obsługa połączeń przychodzących
  • Budowanie relacji z obecnymi klientami
  • Obsługa zapytań potencjalnego klienta
  • Obsługa programów lojalnościowych (obsługa połączeń wychodzących)
  • Korespondencja mailowa (odpisywanie na zapytania klientów)
Poszukujemy osób:
  • Znających język ukraiński (C1/native) oraz angielski (B2)
  • Ze zdolnościami komunikacyjnymi, które potrafią wykazać się dużą dozą empatii. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny
  • Opanowanych, asertywnych i niebojących się podejmować decyzji ludzi, ponieważ od naszych doradców oczekujemy samodzielności w działaniu
  • Posługujących się komputerem
  • Potrafiących pracować w zespole, gotowych do współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Pracę stacjonarną w międzynarodowej firmie z sektora finansowego
  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą i doświadczonym zespołem
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program szkoleniowy i treningowy zapewniający podwyższenie kwalifikacji zawodowych (możliwość awansu)
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Gi Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Ukraińskim i Angielskim, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 521
Kraków 177
Wrocław 169
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy