Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Stażysta w dziale Client Data

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-11-2018, do końca 13 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Stażysta w dziale Client Data.

Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Wsparcie działu Client Data w codziennych obowiązkach
  • Procesowanie zmian w wewnętrznej bazie danych
  • Praca na systemie SAP
  • Weryfikowanie poprawności danych Klientów
Oczekiwania:
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum C1 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność 30-35h tygodniowo
Oferujemy:
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość późniejszego stałego zatrudnienia
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej, uznanej kancelarii prawnej
  • Elastyczny grafik

Szukasz pracy jako Stażysta w dziale Client Data

Oferta pracy na stanowisku: Stażysta w dziale Client Data w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Stażysta w dziale Client Data Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stażysta w dziale Client Data, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Stażysta w dziale Client Data, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 522
Kraków 175
Wrocław 166
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy