Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

Spawacz TIG - 2800,00 euro netto - Belgia

Lokalizacja: Kuurne , Belgia
Data: 08-11-2018, do końca 24 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w produkcji konstrukcji dla branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZA METODĄ TIG.

Opis stanowiska
  • spawanie konstrukcji metodą 141
  • szlifowanie elementów ze stali nierdzewnej typu 304
  • montaż konstrukcji na podstawie rysunku technicznego
  • dbałość o najwyższą jakość wykonanych elementów
Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku spawacza metodą 141 (TIG)
  • umiejętności montażu konstrukcji stalowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 18-19 euro brutto za godzinę
  • benefity: trzynasta pensja, karta paliwowa, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
2800 netto EUR / Miesiąc

Szukasz pracy jako Spawacz TIG - 2800,00 euro netto - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Spawacz TIG - 2800,00 euro netto - Belgia w miejscowości: Kuurne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawacz TIG - 2800,00 euro netto - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Spawacz TIG - 2800,00 euro netto - Belgia, Kuurne

Praca w mieście

Warszawa 548
Wrocław 150
Kraków 116
Poznań 84
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy