Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Operator CNC - 17,00 euro/godz - Belgia

Lokalizacja: Sint Truiden , Flandria
Data: 08-11-2018, do końca 23 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: OPERATORA CNC.

Opis stanowiska
  • obsługa maszyn CNC (tokarki lub frezarki)
  • praca na urządzeniach ze sterowaniem Heidenhain,Fanuc lub Mazak
  • ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry, wprowadzanie korekt
Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC
  • znajomości języka angielskiego
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
17,00 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Operator CNC - 17,00 euro/godz - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Operator CNC - 17,00 euro/godz - Belgia w miejscowości: Sint Truiden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator CNC - 17,00 euro/godz - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Operator CNC - 17,00 euro/godz - Belgia, Sint Truiden

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

+48 506 561 723

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Токар / Tokarz

Szamotuły, wielkopolskie

Працівник продукції

Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy